• App Store ma nowego króla!

    doodle_jump - App Store ma nowego króla!
    Pamiętacie jak pisałem Wam o tym, że najlepiej sprzedającą się grą w App Store jest Pocket God? No cóż, informacje te lekko się zdewaluowały. Od niedawna sklep Apple’a ma zupełnie innego króla. Jesteście ciekawi kto to jest? Zapraszam do rozwinięcia wpisu po szczegóły.
  • Szeregowiec Owca pojawił się App Store

    147781 - Szeregowiec Owca pojawił się  App Store
    Czy mówi Wam coś tytuł Saving Private Ryan? Tak, to jeden z ciekawszych filmów przedstawiający wydarzenia II Wojny Światowej. Okazuje się jednak, że film może być również inspiracją dla gry logicznej na iPhone’a. Zamiast regularnego wojska mamy owieczkę, która po prostu wymiata w walce przeciwko złym wilkom!
  • Testy iPada – uruchamianie aplikacji z iPhone’a [wideo]

    Testy iPada – uruchamianie aplikacji z iPhone’a [wideo] - Testy iPada - uruchamianie aplikacji z iPhone'a [wideo]
    Już w dniu rozpoczęcia sprzedaży iPada Apple chwaliło się, że klienci będa mieć dostęp do ponad 150 tysięcy aplikacji z iPhone'a. Brzmi pięknie, ale powiększane z iPhone'a programy wyglądają na iPadzie kiepsko.